(0562) 310267
(0562) 310275
Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Група компаній «Елвас» протягом більше 12 років продає оптом і дрібним оптом у Дніпропетровську і в Україні оцинкований сталевий прокат (оцинкований лист, оцинкований рулон) і прокат з полімерним покриттям у рулонах та листах від провідних виробників Росії, Казахстану, Європи і Південно-Східної Азії.

Група компаній «Елвас» вважає своїм головним завданням насичення ринку України та країн ближнього і далекого зарубіжжя високоякісною продукцією для виробничих підприємств машинобудування та будівельного комплексу.

Місія компанії - це корпоративні цінності та філософія, які орієнтовані на досягнення успіху в обраному напрямку бізнесу.

Місія Групи компаній «Елвас» полягає у створенні сприятливого ринкового середовища для споживачів та виробників продукції різних країн на основі сучасної культури відносин між партнерами у сегменті В2В.

Корпоративна стратегія компанії у взаєминах з постачальниками продукції будується на основі довгострокових взаємовигідних відносин, а з замовниками - на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта в атмосфері професіоналізму і лояльності.

ЭЛВАС © 2016, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua